Astmacentrum

Astmacentrum je zaměřeno na diagnostiku a léčbu průduškového astmatu, alergických onemocnění a nemocí s poruchami imunity. Bylo založeno v roce 1992 s cílem zvýšení kvality péče o alergiky a astmatiky v Libereckém a Ústeckém kraji . Od svého vzniku naše pracoviště působí také jako školící a konzultační středisko pro lékaře a zdravotní sestry. V roce 2010 jsme obdrželi akreditaci MZ ČR pro vzdělávání lékařů v oboru Alergologie a klinická imunologie.

V současné době máme k dispozici kompletní vybavení pro určování diagnózy a průkazu příčin průduškového astmatu a alergických onemocnění. Věnujeme se v plné míře také provádění podrobných vyšetření imunity a léčbě jejích poruch. Jako jedni z prvních v ČR jsme začali v roce 2007 využívat přístroj k měření vydechovaného oxidu dusnatého a tím zpřesnili diagnostiku průduškového astmatu u našich pacientů.

Rádi naše špičkové vybavení a mnohaleté zkušenosti využijeme v péči o Vás a Vaše blízké. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

Na setkání s Vámi se těší kolektiv lékařů-specialistů
a sester Astmacentra v České Lípě a v Děčíně.

 


S čím se na nás můžete obrátit

Astma, dušnost, dlouhotrvající kašel

.

Přetrvávající rýma


Závažná alergie na bodnutí hmyzem


Alergie na léky


Alergie na potraviny


Kožní alergické projevy

Ekzém, kopřívka.

Alergická onemocnění

na zvířata, na pyly, plísně a na roztoče s projevy kožními, dechovými i alergickou rýmou a záněty spojivek.

Opakované infekce

dýchacích cest, záněty středouší, opary, kožní infekce, infekce močových cest a gynekologické, neobvykle probíhající infekce.